bahçelievler yayla tesisatçı

Bahçelievler yayla tesisatçı servisine hoş geldiniz. Firmamız ev ve iş yerlerine su tesisatı problemleri ile alakalı servisler vermektedir. Gelişmiş tesisat teknlojisini takip eden firmamızda su kaçağı bulma cihazları , petek temizleme makineleri  ve tıkanıklık açma robotları vardır. Tesisat ile alakalı yaşayacağınız problemlere çözüm merkezi yanınızda.

Bahçelievler yayla mahallesi tesisatçı servisi için yukarıda bulunan iletişim numaralarından bizi arayabilirsiniz.Gelişen teknolojiyle beraber yeni yeni ortaya çıkan cihazlar sayesinde artık her problemin çözümü çok kolay. Ne kadar filtresi olsa da lavabo delikleri, pimaşları dökülen yağ atıklarının donması, sabunların katılaşması, sebze ve meyve parçalarının, yapraklarının, çekirdeklerinin düşmesi gibi nedenlerden dolayı tıkanıklık olur. Eskiden olsa lavaboların altlarındaki borular kesilir ya da kırılır tıkalı boru değiştirilerek tıkanıklık giderilmeye çalışılırdı. Ancak artık boruyu kırmaya, boruyu yerinden oynatmaya bile gerek yok. Yapılan cihazlar sayesinde kuvvetli basınçla tıkanıklıklar açılıyor. Yapmanız gereken tek şey tıkanıklık olduğunda lavabo aç gibi kimyasal ilaçlar ve lavabo pompalarıyla tıkanıklık gidermek yerine teknolojik cihazlarla çalışan bir tesisatçıyla anlaşıp bu basınçlı cihaz sayesinde tıkanıklık sorununu hallettirmektir. Sadece tıkanıklık konusunda değil daha birçok konuda uzman bahçelievler yayla tesisatçı dan yardım alabilirsiniz.

Mesela kombi petek temizleme gibi. Sulardaki kireç oranından ve yıl boyunca kullanımdan dolayı zamanla peteklerde balçıklanma, tortul oluşma, kir ve kireç birikme gibi sorunlar olur. Bu gibi sorunlar tesisatın sıvı akışının yavaşlamasına peteklerin üstleri ısınırken altlarının ısınmamasına yani ısı kaybına neden olur. Bu sorunları çözmek için bir ustadan mutlaka yardım almak ve yılda bir defa mutlaka tesisatı temizlemek gerekir. Teknoloji sayesinde bunu yapmakta artık cihazlarla çok kolay ancak kombiyi herkese güvenip temizletmemelisiniz. İşinin ehli bir usta olması gerekir. Peki, petekleri nasıl temizliyorlar? Kombinin altından veya herhangi bir petekten tesisata girip kuvvetli basınca sahip makinelerle temizliyorlar. Aslında banyolarda bulunan havlu panlardan girmek en sağlam yöntemdir. Yapılan bu temizlik sayesinde tesisatınızdaki balçık, kir, kireç, böceklenme gibi sorunların hepsi temizlenmiş olur. Bu şekilde sıvı akışı hızlanır ve ısı kaybı ortadan kalkar. Yılda bir defa yapacağınız temizlikle hem ısıdan hem de yakıt masrafından tasarruf edersiniz. Bahçelievler yayla tesisatçı tesisattan anladığı için bir arıza varsa bunu da çözer.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55