bahçelievler çobançeşme tesisatçı

Bahçelievler Çobançeşme tesisatçı olarak kombi petek bakımı, kameralı su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma hizmetleri veriyoruz. Tesisat sisteminizde su sızıntısı problemi ile karşılaşmışsanız bizler bu su sızıntısı onarımı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar ile tespit sürelerini çok kısa sürede yaparız ve maliyetleri de çok düşürmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz cihazlar arasında termal makineler, ses dinleme makineleri ve nemölçer robotlar bulunmaktadır. Kullandığımız bu robotlar sayesinde su sızıntısı sorunu olan yelerde maddi hasar çok az olmakta ve kırma dökme işlemi de yapılmamaktadır. Böyle bir problem ile karşılaşırsanız randevulu sistemle çalışan firmamızla görüşebilirsiniz.

Çobançeşme Kameralı Tesisat Ustası

Çobançeşme tesisatçı firması olarak su kaçağı bulma işlemi sonrasında kullanılan cihazlar ile su sızıntısı onarımı işlemleri çok kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Sızıntının onarım işlemi sırasında ciddi hasarlar oluşturmamaktayız. Zeminlerde veya duvarlarda herhangi bir kırma işlemi yapmadan borulara zarar verilmesinin de önüne geçmekteyiz. Dairelerde yaşanan tesisat problemleri içerisinde neredeyse en önemlisi tuvaletin tıkanmasıdır. Tuvaletlerin tıkanması yaşam standartlarını bayağı düşürmektedir. Bu tesisat problemi bir an nce halledilmesi gereken bir problemdir. Kullandığımız tıkanıklık açma makineleri sayesinde tıkanmaları açarken tuvalete hiçbir zarar vermemekteyiz.

Bahçelievler Çobahçeşme tesisatçı olarak su sızıntısı problemi ile karşılaşıldığında iletişime geçilecek firmalardan bir tanesiyiz. Bizi aradığınız zaman istediğiniz güne ve saat aralığına randevu oluşturabilirsiniz. Ustalarımız gelmeden önce sizleri arayıp müsaitlik durumuna göre dairenize gelmekteyiz. İşlemlerimizi çok kısa sürede halletmekteyiz. Yapmış olduğumuz onarımlarda bir yıl boyunca garanti süresi vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55