bahçelievler kocasinan tesisatçı

Bahçelievler Kocasinan tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı işlemlerini yapmaktayız. Kocasinan kameralı tesisatçı tıkalı sıcak su borusu açan firmadır. Kireçlenen sıcak su borusunda tıkanıklık açma için cihaz ile yıkama sıvısı göndermekteyiz. Bazen tesisat yetersiz döşenmiş olabilir ve bu gibi bazı araştırmalar haricinde kirliliği de araştırarak kesinlikle sorunu gördükten sonra müdahale etmekteyiz. Örneğin, banyonun taşan pimaşı, yer süzgeci, küveti, duşakabini gibi durumlarda kanal içinden görüntü sağlayacak kamera ile incelenmesi ve atık bulunduktan sonra yine kırmadan tesisatın içini temizleyen özel robot açıcılarımız ile sorunu da yok edebiliriz.

Kocasinan Kameralı Tesisatçı Telefonları

Kocasinan tesisatçı kalorifer su akıntısı bulma firmasıdır. Hangi tesisat olduğuna dair bir tercihimiz yoktur, hepsi için ilgilenebiliriz. Kaloriferin yüzeyi, metal boru hatları, vana kısımları incelendiğinde ıslaklık oluşabilir ve bu bölge için ayrı ve petek paneli için ayrıca çalışma yaparız. Örneğin kaloriferde su kaçağı tespiti basınç testleri ve termal kamera ile bulduktan sonra aktarılacak kenardan sıvı kapatıcı ile tesisattaki tüm sızıntı noktaları tadilat olmadan giderilebilir. Bazen paslanma vardır ve duruma göre ekiplerimiz en iyi şekilde çözüm üretecektir.

Bahçelievler Kocasinan tesisatçı kalorifer tesisatını kimyasal ilaçlı temizleyen servistir. Kombiyi yüksek ayarlarda çalıştırmaya gerek kalmadan peteğin sıcaklığını artırmak için cihazda arıza olmaması, filtresinin tıkanmaması, peteğin içinin temiz olması ve hatalı tesisat bağlantısı olmaması gerekir. Hepsini bir arada uzman İstanbul petek temizliği firması olarak araştırabilir ve çalışma sonunda sızdırmaz hortumlar ile havlupan, kombi gibi hatlardan başlayarak cihaza gönderilecek ilacın peteklerin hepsine geçmesini sağlarız. Kocasinan tesisatçı firmamızdan yardım almak istiyorsanız hemen 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55