soğanlı tesisatçı

Soğanlı tesisatçı olarak cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve iyi ısıtmayan petekleri özel kimyasallar ile temizlemekteyiz. Firmamız sıradan tesisat arızaları tamiri ve montajlamaları yanı sıra teknlojiyide kullanmaktadır. Alt kata su kaçağı varsa biz sızıntının nerden olduğunu cihazlar yardımı ile nokta tespiti yapmaktayız.

Soğanlı Su Tesisatçısı

Soğanlı su tesisatçısı olarak her türlü tesisatçı ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar uzağız. Tesisatçıya ihtiyaç duyduğunuz tüm sorunlarınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yeni binalara su tesisatı döşemesi, tesisat arızlarının giderilmesi, kombi ve petek temizleme, lavabo tıkanıklığı açma, kamerayla kırmadan su kaçağı tespiti yapmak gibi bütün işlemlerinizde Bahçelievler soğanlı firmamız sizlere yardıma hazır.
Tesisatlar zamanla kullanım şartlarına bağlı olarak eskir ve yıpranırlar. Ya da tesisatın açıkta kalan boruları darbe sonucunda kırılabilir. Bu gibi durumlarda borularda kaçak meydana gelir. Açıkta kalan kısımlardaki kaçağın bulunması kolaydır. Ancak kapalı bölümlerdeki tesisat kaçakların anlaşılması güçtür. Su kaçağı duvarlarda küflenmelere, rutubete ve dökülmelere neden olur. Kaçak olduğunu da çoğu zaman böyle fark edersiniz. Ancak kaçağın nerede olduğunu bulmak oldukça zaman alır. Oysaki kaçak problemi hemen tespit edilip tamir edilmesi gereken bir problemdir. Firmamız bu konuda uzman kadrosu ve teknolojik ekibiyle yardımınıza ve müdahaleye hazır. Soğanlı tesisatçı olarak firmamız her türlü kaçak problemini kamerayla kaçak tespit cihazı sayesinde hiçbir yeri kırmadan dökmeden kolayca kaçağın olduğu yeri tespit edebilir ve arızayı giderebilir. Yapmanız gereken tesisatınızda böyle bir sıkıntı meydana geldiğinde bizi aramak ve bizi çağırmak. Siz bizi aradıktan kısa bir süre sonra uzman kadromuz ve teknolojik ekipmanımızla yanınızdayız. Sadece kaçak problemlerinde değil bütün tesisat arıza ve onarımlarınızda firmamız yardıma hazır. Bir telefon etmeniz yeterli.

Isınma tesisatları da tıpkı diğer tesisatlar gibi kullanıma bağlı olarak zamanla kir biriktirir yıpranır. Bu yüzden düzenli olarak bakımının yapılması, temizlenmesi gerekir. Ancak kombi petek tesisatlarının temizlenmesi kolaya alınıp kendi yöntemlerinizle temizlenecek bir şey değildir. Bu yüzden makine yardımıyla baştan sona titizlikle temizlenmesi gerekir. Soğanlı tesisatçı olarak bu konuda da yardımınıza hazır. Firmamız kombi petek temizleme işleminde de sizlere yardımcı oluyor. Isı kayıplarının çoğu da bu temizlenmeme sorunundan kaynaklanıyor. Firmamıza makine yardımıyla kombi petek temizleme işleminizi yaptırabilir ısınmadan ve yakıt masrafından tasarruf edebilirsiniz.Firmamız bütün tesisat probleminizi giderirken sizi külfetli faturalarla karşılaştırmıyor. Uygun fiyata hizmet sunuyor.

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55