siyavuşpaşa tesisatçı

Siyavuşpaşa tesisatçı ; cihazla su kaçağı bulunur , robotla tıkalı gider açılır ve iyi ısıtmayan petekler özel makineler ile temizlenir bize 0551 231 83 55 no lu telefondan ulaşabilirsiniz. Tesisat ile ilgili olarak akla gelebilecek her türlü konuda piyasada öncü olan ve bu alanlarda son derece kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Bu firma, sunduğu hizmetin kalitesine ne kadar çok önem veriyorsa aynı seviyede müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Hatta müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusunda çok katı kurallara sahip olduğunu ve bu kurallarından hiçbir şekilde taviz vermediğini söylemek de mümkündür. Alanında bu kadar uzman olan bu firma, bünyesinde çalışacak olan elemanların seçilmesi konusunda da son derece hassas davranmaktadır. Çalışacak olan elemanların alanlarında uzman olmasına önem verdiği gibi insan ilişkileri bakımından da kendilerini geliştirmiş olmalarına dikkat etmektedir.

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Siyavuşpaşa tesisatçı , tesisat ile ilgili olarak; tesisat borularının uzun yıllar kullanılmasında dolayı yıpranmaları sonucunda meydana gelen su sızıntılarının tespit edilmesi ve giderilmesi konusunda, kombi ve kalorifer sistemlerinin her türlü bakımı ve temizliği konusunda, petek temizliği ve bakımı yapılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde, banyo- mutfak- tuvalet lavabo giderlerinde oluşan tıkanıkların tespit edilmesi konusunda son derece kaliteli ve pratik hizmet sunmaktadır. Petek temizliği ve bakımı, kaliteli bir ısınmanın sağlanabilmesi ve bunun karşılığı olarak da çok yüksek meblağlı faturaların ödenmemesi için düzenli olarak yaptırılması gereken bir temizliktir. Tabi bu temizliği, kişiler kendi başlarına yapmaya çalışmamalıdırlar. Çünkü peteklerin temizlenmesi için çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerin dökülmesi sonucunda kombi de zarar görebilmektedir. Bundan dolayı bu temizliğin uzman bir firmaya yaptırılması yerinde olacaktır. Bu firma da petek temizliği konusunda gerekli teknik donanıma sahiptir ve son derece pratik, kaliteli bir Siyavuşpaşa su tesisatçısı hizmeti sunmaktadır.

Lavabo giderinin tıkanması

Aynı şekilde tuvalet tıkanıklığı ya da lavabo giderlerinin tıkanması problemleri de sürekli karşılaştığımız problemlerdendir. Bu tarz tıkanıklıkların tespit edilmesinde eskiden kullanılan klasik yöntemler maliyeti arttırdığı için artık terk edilmiştir. Çünkü eskiden tuvalet tıkanıklığın hangi bölgede olduğunun tespit edilebilmesi için fayanslar kırılmaktaydı. Bu da maliyeti arttırmaktaydı. Ama siyavuşpaşa tesisatçı , görüntüleme özelliğine sahip makineleri sayesinde bu tarz tıkanıklıkları bir detektör aracılığıyla tespit etmektedir. Böylelikle hem zamansal açıdan faydalı olan bu makine, herhangi bir kırma işlemi yapmadığı için çevreye de zarar vermemektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55