Hürriyet Mahallesi Tesisatçı

Hürriyet Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Bahçelievler semtine hizmet vermekteyiz.

Hürriyet Mahallesi Tesisat Ustası

Hürriyet Mahallesi tesisatçı mutfak evye lavabosunda robotla tıkanıklık açma veya küvet tıkanmasını kırmadan robotla açmak, temizlemek gibi işlemlerde bizi arayabilirsiniz. Uygulanacak teknik alınan kamera görüntüleri sonrasında basınçlı su veya helezon yay ile katı atıkları ilerletmek olabilir. Kesinlikle lağım atıklarını cihaz ile geri çıkartma gibi amacımız olmadığı gibi bir arada duran formunu zarar oluşturmayacak akıllı cihaz ile ayrışmasını sağlayarak su yardımı ile ilerletilmesini sağlıyoruz. Hürriyet Mahallesi tesisatçı kalorifer metali ve borusundaki tıkanmayı açmak ve için petek temizliği çalışmalarını sunmaktadır. En başarılı yöntemlerden birisi yüksek güçte basınçlı su göndermektir ve havlupan ile bunu yerine getirecek makinemize peteklere geçecek kimyasalı ekliyoruz. Eviniz de kombiniz varsa asla kombiye petek temizleyici kimyasalın geçmesine izin vermiyoruz. Kombisiz merkezi ısıtmalı evlerde de, zemin ısıtma özellikli ofis, iş yerleri, evlerde de uygun olan çalışmalarımız da inanılmaz bir birikintiyi kolayca sökebilecek ilaç ve basınçlı su ile odalardaki soğukluğu gidermek ve ısısını artırmak için yardımcı olmaktayız.

Hürriyet Mahallesi tesisatçı hasar alarak delinen su borularında özenli taramanın şart olduğunu düşünmektedir. Kendini ispatlamış ustaların yanı sıra aynı kalitede su kaçağı tespiti alanında sistemler kullanırız. Hiç tahmin edilmeyecek kuru betonun ve fayansın altında bile sızıntı noktaları olabilir. Araştırma esnasında su tesisat vanasının kapatılıp açılması gibi aşamalarda ses detektörleri aynı eş zamanda kullanılarak doğru yerleri bulunabilir. Su tesisat borusunun binada maddi kayıp oluşturması gibi durumları göze almayın ve garantili bizden hizmet alınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55