bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti

Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti yapan firma daire tesisatında su sızıntı yeri bulma ve tamiri konusunda servis veriyoruz robot kamera cihazlarla aynı gün hizmet. Çözüm Tesisat son teknoloji kameralı sistem çalışarak ev ve iş yerlerinde gizli su kaçaklarını bulmaktadır.

Bahçelievler kameralı su kaçağı arızası bulan firmalar arayışınızda Çözüm Merkezini arayabilirsiniz hem temiz su hemde atık su kontrolü firmamız tarafından yapılır. Su kaçağı tamirinde 1 yıl garanti veren tek firmayız tesisatı ek iş olarak değil tek iş olarak yapıyoruz.

Bahçelievler Kameralı Su Kaçağı Servisi

Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti su kaçıran plastik su borusunu cihazla bulma işlemleri yapmaktadır. Delinen plastik su borusunu kırmadan bulmak için ilgili kattaki sorunların teyidini almak gerekir. Evimin duvarında fayansında ıslaklık var diyorsunuz fakat bu su izolasyon kaçağı, komşudan daireme su akıyor gibi farklı sebeplerden de olabilir. Bu nedenle sizin dairenizde test pompası ile su sızıntısının varlığını basınç değerlerine bakıp öğrenir. Ardından sonraki aşamalara geçeriz.

Bahçelievler kamera ile su kaçağı tespiti su kaçıran plastik su borusunu duvar fayansı kırmadan bulmaktadır. Kaçak giderici kimyasal kaçak kimyasalı ile onarım yapabiliriz. Bazı su kaybı içinde olan borular damlatma türündedir. Ses yapmazlar. Ama sızıntı neredeyse orada bir hayli ıslaklık oluştururlar. Özellikle nem ölçer cihaz ile aşağı yukarı yeri bulunabilir. Test pompası ile ilgili kata ait bir su sızıntısı olduğuna kanaat getirecek veriler elde ederiz. Plastik su borusuna kaçak tamir kimyasalı ekleyip tekrar basınçtaki rakamlarına cihazla bakarak durumu kontrol ederiz. Bu ses çıkarmayan su kaçaklarını tamir etmek için kullanılan yöntemdir. Diğer olasılığı da hemen anlatalım.

Bahçelievler kameralı su kaçağı tespiti su kaçıran plastik su borusunu garantili onaran firmadır. Su borusu neden ses yapıyor? Su borusunda delinme varsa tazyikli su çıkar ve ses yapar. Ses detektörü kullanarak Bahçelievler su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz sızıntı alanlarını nokta bulabilir. Ses desibeli, cihazın bunu teyit etmesi, cihaz detektörünün gezdirilecek alanlar ile tam hatasız su arıza tespiti yapıp, orada kısmi tadilatı başlattıktan sonra onarımı yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55