Soğanlı Su Tesisatçı

Soğanlı Su tesisatçı firmamızda kırmadan cihaz, kamera, robot sistemleri kullanılarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı tesisatçı hizmetleri verilmektedir. Bahçelievler tesisatçı bünyesinde modern teknik cihazlar ve eğitim görmüş personeli bulundurmaktadır.

Bahçelievler Soğanlı Su Kaçağı Tespiti

Soğanlı tesisatçı ile radyatörlerin sayısına göre uygun miktarda bir çözelti miktarı ölçülür. Bu sıvı petek kanallarını açmak ve petek temizliği yapabilmek için cihazımıza gönderilir. Elektrikli olan cihazımızda yüksek basınç ile peteklere dolum ve aynı zamanda dışarıya doğru (tuvalete kablolar ile gönderilmesi) işlemi yapılır. Bu süreç öylesine akışkan ve evinizi kirletmeden radyatörlerin içindeki pisliklerin temizlenmesi şeklinde olur ki bir vakit sonra simsiyah tonlardaki atıklar giderek açılır ve berraklaşır. Yalnız bu esnada petek metal koruması işleminin yapılması amacıyla bazı kimyasalları işlemin sonunda ekleyerek yine bir dengeli çalışma yapabiliriz. Bahçelievler Soğanlı Su tesisatçı ile lavabo mermeri su sızıntı şikayetinize karşı yardımcı olabiliriz. Lavabo suyu şebeke boruları da zamanla aşınabilir ve su kaçağı tespiti yapmamız gerekebilir. Bunun için eviye içi atık sifonu içinden başlamak üzere bazı kameralar ile incelemeler yaparız. Damlayan bölme bulunmaya başlanır. Genelde boru birleşim yerinde kaynak yapılan ek parçada kılcal sızıntılar neden olur. Bu yedek parça değişimi ile giderilebilir. Yalnız lavabo üzeri su gelmesi problemi için de ayrıca bir uygun bir renk ile macun çekilerek orası içinde tarafımızdan önlem alınabilir.

Soğanlı Su tesisatçı ile sifon koku yapma problemine dair çözümlerimizde vardır. Aslında bu temiz su tesisatçısı alanında bir araştırma olacaktır. İçinde temiz su kalmayan sifonlar koku yapabilir. Tatile gitmişsinizdir dönüşte aynı şekilde problem görülebilir. Eskiyen sifon hortumunu değiştirebilecek teknik servis arayışı yani bizler kesinlikle parça garantisi içerisinde sıkıntıları da aşmanızda yardımcı olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55