çobançeşme tesisatçı

Çobançeşme tesisatçı olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servslerinde son teknolojiyi kullanmaktayız. Bahçelievler tesisatçı firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Çobançeşme su tesisatçısı bakım çalışmaları şu anda yaptırırsanız en az 2 sene gidecek şekilde tesisatı sizlere teslim edebiliriz. Petek temizliği işlemlerinden sonra zamanla ısı düşmeye başlar ve bu genelde 2.ci seneye doğru olur. Verimi artırmak için küçük rakamlarla çalıştığımız bu hizmetlerimizden yine faydalanarak evdeki homojen ısı yayılımını eski haline getirebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Çobançeşme tesisatçı firmamız ile yaptığımız özel cihazlar ile kanal açma, su sıkma, kimyasal uygulama gibi avantajlar ile atıkları oradan daha ileriye götürmektir. Tuvalet atıkları birikir ve boru içinden su geçişi olmazsa doğal olarak küvet içi taşacaktır. Tıkanıklık açma işlemi için o anda varsa eğer klozet pompası suyun giderilmesi için etkili olacaktır. Yalnız burada suyun gitmesi atıklarında o şekilde onu takip ettiği anlamına gelmez. Ancak küçük bir kısım birlikte gidebilir fakat sorunun devam ettiğini ancak kamera ile bilgi alarak anlayabiliriz. Bunun için gider içine alaturka veya alafranga gider içlerinden başlamak üzere son derece hızlı ve titiz olarak o kısımlarda araştırma yaparız. Cihaz kabloları giderlere zarar getirmez ve çok sayıda dönemeçler, borulardaki yön değişikliği gibi faktörlere tam olarak hitap edecek şekilde üretilmiştir. En iyisi bizleri şimdi arayın ve kaliteli şekilde o vakit tüm giderleri temizleyelim.

Çobançeşme tesisatçı servis elemanları olarak tesisat kullanım ömürlerini uzatmak istiyoruz. Su kaçağı tespiti yapılan sistemlerde bazı kimyasallar kullanılarak sızıntı bölgeleri durdurulabilir. Temiz suya zararı olmayan fakat kuruması için suyun öncelikle tahliye edilmesi ve ardından kimyasalların yaklaşık 1 gün kadar kurumaya bırakılması önemlidir. Fakat en garanti yol sızdıran kısmın cihazlarımız ile bulunarak yenisi ile değişimi olduğunu eklemeden geçemeyeceğiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55