bahçelievler tesisat kaçak tespit servisi

Bahçelievler tesisat kaçak tespit servisi kırmadan robot makineli su kaçağı arama bulma tespit ve tamir için Bahçelievlerde tesisatçı numarası 0212 674 69 83 tür.  Bahçelievler su kaçağı servisi veren firmayız evlerde iş yerlerinde alt kata su sızıntısı varsa kırmadan yerini tespit edebiliyoruz.

Bahçelievler tesisat kaçağı tespit servisi gider içi kamera sistemleri , akustik dinleme cihazları yanında gerektiğinde termal kamera kullanmaktadır. Tesisat kaçağı neden kaynaklanır bunu bulmak bizim işimiz alt daire su akıntısı var ve siz yerini bilmiyorsanız bu tam bize gör bir iş hemen bizi arayın noktasal su kaçağı bulma imkanlarımızdan faydalanın.

Bahçelievler tesisat kaçak tespiti yapan kamera cihazlı tesisatçı usta için bizimle iletişime geçiniz 0212 674 69 83 ten bizi arayabilirsiniz. Bahçelievler su kaçağını tespit eden tesisat firma üstelik onarım fiyatlarımız % 20 Kampanyalı ve 1 yıl garantilidir.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler tesisat kaçak tespit servisi banyodaki fayanstaki su borusundaki akıntı yerini fayansı kırmadan bulan firmadır. Gider borusunda kaçak kapatma onarma yöntemleri kullanan ekibimiz ilaçlı onarım sıvıları ile işlemler de yapmaktadır. Her su tesisatında tabi ki olmaz. Kaçak boyutu miktarı da önemlidir. Bunları da göz önüne alarak, araştırarak güzel sonuçları ulaştırmak istiyoruz.

Bahçelievler tesisat kaçak tespit banyonun fayansındaki su akıntısını makineyle bulan firmadır. Banyoda demir galvaniz su borusunda çürüme su kaçırma için araştırma yapan firma olarak korozyon gibi nedenler oluşabilecek bu vakalarda içinden geçen şebeke, sıcak su gibi türlere göre cihazlarla tarama yapmaktayız. Demir su borusu sıcak su kaçağı varsa termal kamera ile suyun tesisat içindeki ısı derecelerini görerek boru güzergah haritası çıkartan termal kamera ile sızıntı alanları bulunabilir. Tadilatın olmadığı bir diğer yöntem ise demir su borusunda akıntı su damlaması gibi durumlarda duvarın, fayansın içinden sürekli gelen su sesleri tıslama, hava kabarcıkları gibi alanlar ve etrafını ses detektörü ile dinleyip sızıntı yerini bulma adımları veyahut basınç testi uygulanması ile analiz biter ve soruna yönelik çözümler geliştirilir.

Bahçelievler tesisat kaçak tespit servisi banyoda su kaçıran boruları tadilatsız bulan firmadır. Su akıntısı yapan su borularının geçtiği yeri bulan servis olarak kameralı su kaçağı tespiti veya özel su kaçağı dinleme makineleri gibi gelişmiş cihazlardan yanayız. Her müşterimizin evi kıymetlidir. Tadilat ve sonrasındaki yüksek işçilik rakamlarının oluşmasını istemiyoruz. Bizi yaşadığınız sorunları anlatmak için mutlaka arayınız.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55