bahçelievler tıkalı tuvalet açma

Bahçelievler tıkalı tuvalet açma kişisel bazı küçük hatalar ilerde kendi tesisatınıza ve alt komşunuzun tavanından sarkacak su ve atık damlalarına varıncaya kadar evinizi sıkıntıya sokabilir. Gelin nasıl çare bulduğumuzu anlatalım.

Bahçelievler Tesisatçı Tıkalı Tuvalet Açma

Bahçelievler tıkalı tuvalet açma uygulamadığımız bir geleneksel yöntemi anlatıp, nasıl çözüm bulduğumuzu sonraki paragrafta açıklayacağız. Helezon şeklinde olup tel yapıdan oluşan ve adeta boru içini tamamen saracak şekilde dizayn edilen bu çubuklar ile daha çok alaturka tuvaletin dik açılı kısımları temizlenebilir. Fakat 50 cm kadar alt bölgeden boru yatay olarak ilerleyeceği için bu kısımlarda işe yaramaz. Çatıdaki bacayı küllerden temizlemekten farksız olup, plastik boruyu çatlatma ihtimali vardır. Bahçelievler tuvalet tıkanıklığı açma oldukça keskin ve çoğu kişiyi rahatsız edebilecek kötü kokuları yok etmek için boruların içinde müdahale etmek şarttır ve 30 metre ilerleme kapasitesine sahip olan cihazımız ile bunu başarmamızın sırrını anlatalım. Atıkları görürüz ve rastgele müdahalede bulunmayız ve bunu sağlayan kameralı başlıktır, aynı uç bölgede döner başlıkta mevcut olup atığı parçalamada faydalıdır. Klozetten koku gelmesi borudaki hasara bağlı olmak üzere suda eksilme, hava boşluğunu takip eden kokuların fayans araları yada klozetten direk yukarı çıkması anlamına gelecektir.

Bahçelievler tıkalı tuvalet açma en istenmeyen olaylardan bir tanesidir ve mikropların yayılmasını oldukça artırır. Sifonu çekersiniz ve tıkalı bölgelerden dolayı su bir hayli dolar ve tanktaki su boşalana kadar klozet bir hayli dolacaktır ve taştığı zaman etrafı temizlemeniz gerekebilir. Tek çözüm kanal açıcı mekanizma olup, bahçelievler pimaş açma firmamızı 7X24 arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55