siyavuşpaşa su kaçağı tespiti

Siyavuşpaşa su kaçağı tespiti firmamız son teknoloji cihazlarla noktasal su kaçağı tespiti ile birlikte sızan yerin onarımını da yapmaktadır. Bilgisayarlı kamera ile kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ekibiyiz. Kombi su tesisatında kaçak varsa binanın ilgili boru geçen yerlerinde bazı ıslanmalar olacaktır. Bu şebeke su hatlarından farklıdır. Çünkü su belli ısıya ulaşmıştır. Bunu da bulmak için termal kamera teknolojisinden yararlanırız. Su tesisatındaki sızıntı noktaları cihaz ekranına baktığımızda öbekleşme, yoğunlaşma şeklinde görülür. Bazı sıcaklık değerleri ve döşenen sıcak su tesisatını kırmadan bulma işlemleri de bu ekrana bakılarak en uygun alan tespit edilerek tamire geçilir.

Siyavuşpaşa Kameralı Tesisatçı

Bahçelievler Siyavuşpaşa su kaçağı tespiti sıcak soğuk su sızıntısını kırmadan bulma işlemleri yürütmektedir. Musluk, bataryanın kapalı olması ve su vanasının sürekli dönmesi suyun kullanılmaya devam ettiğinin belirtisidir. Bazen binanın ve evin duvarlarından gelen su sesleri karşınıza çıkar. Islaklık olur veya olmaz ama o alanda ses dedektör taraması ile biz sızdıran boruları bulabiliriz. Kaliteli cihaz kullanıyoruz ve teyitler birkaç aşamalı yapılmaktadır. Deneyimli personelimiz ayrıca sıcak su kaçaklarını kırmadan bulan termal kamera cihazı ile kombi, sıcak su borusu kaçakları ısıya hassas duyarlı olan bu cihaz ile bulunabilir. Yine tadilat olmadan araştırma birimleri olup, sınırlı bölgeyi kapsayacak tadilat ve kırılacak duvarda da onarım başlatabilen ekiplerimiz ile temiz ve garantili bir çalışmayı sizlere sunmaktayız.

Siyavuşpaşa su kaçağı tespiti su kaçaklarını onarma işlemleri yapabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı firmamız ses dedektörü ile tarama yaparak su kaçağı yer tespiti yapabilir. Betondan su gürültüsü gelmesine yönelik en doğru kararlar bu sistem ile alabildiğimiz gibi aksaklığı da aynı gün içerisinde giderebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55