bahçelievler su tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçısı servisi sizlere bir telefon kadar yakın ! Firmamız gelişen ve değişen teknoloji takip etmekle kalmıyor tesisat teknolojisini Bahçelievler halkına sunuyor ; alt kata olan su sızıntılarının yerini kamera sistemi ile etrafı kırmadan buluyoruz , tıkanıklık sorunlarına kanal açma makine sistemleri ile müdahale ediyoruz hepsi ve daha fazlası için lütfen bizi arayınız.

Cihazla Su Arıza Tespiti

Su kaçağı tespit cihazları kullanarak dairelerde oluşan gizli su sızıntılarının yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz böylece fazla kırım yapmadan size ek tadilat masrafı çıkartmadan sorunu çözüyoruz. Bahçelievler tesisatçı olarak tesisat teknolojisini kullanmaktayız. Su sızmaları genelde bir alt komşunun tavanına damlar ama temiz su mu , pis su mu bilinmez özel termal kamera sayesinde ortalık kırılmadan cihazla su arıza tespiti yapılmaktadır.

Su kaçaklarına neden olan faktörler arasında genleşme ( soğuk betondan sıcak su hattı geçiyor ve birden soğuyor buna genleşme denir) eski malzeme kullanımı ; demir borular artık 20 sene öncesinde kaldı çürümeye başlaması normaldir. Doğal afetlerinde azda olsa etkisi vardır.

Tıkanmış Tuvalet ve Lavabo Açma

Kanal açma makine sistemleri sayesinde açılmyan tıkanıklık kalmıyor. Bireysel yöntemleriniz işe yaramıyorsa bizi arayın ortalık kirlenmeden sorunu çözelim. Tıkanıklıklarda dikkat edilmesi gereken husus çeşitli kimyevi maddeler ani tepkimelere neden olarak kalıcı zararlar verebilir. Geçen haberlerde çıkmıştı lavabo aç kullanımı sonrasında patlama yaşandı. Hayatınızı ve evinizi riske atmayın uygun fiyatlarla tıkanıklıklar profesyonel bir şekilde açılır. Bahçelievler su tesisatçısı aramanız yeterli olacaktır.

Petek Temizliği

Kullanım yılına bağlı olarak tesisatlarda tıkanmalar meydana gelir nedeni çamurlaşma ve kireçtir. Firmamız özel temizleme ilaçları ve petek temizleme makine sistemleri ile tesisatı ilk günkü gibi temizler sizde ısınmanın keyfine varırsınız. Peteklerin alt kısmı soğuk ise muhakak bir kirlilik söz konusudur.

Tüm su tesisatı arızalarınızda sizlerle olan Bahçelievler tesisatçı firmamız aynı gün içinde konusunda uzman teknisyenlerle ve gelişmiş tesisat teknolojisini kullanarak sizlere servis vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55