siyavuşpaşa petek temizliği

Siyavuşpaşa petek temizliği firması olarak petek içlerinde biriken ve bu birikmiş atıklar yüzünden tıkanan petekleri ilaçlı petek temizliği hizmeti vererek açmaktayız.  Evlerde bulunan peteklerin zamanla eskimesi , çok kullanılması veya sudan dolayı kaynaklanan sorunlardan ısıtmama sorunu ile karşılaşmamıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan peteklerde yapılması gereken içerisinde hava olup olmadığıdır. Peteğin içerisinde hava varsa hava boşaltılmalıdır. Hava boşaldıktan sonra hala bir sorun ile karşılaşıyorsanız peteğin içerisinde kire , tortu , pas ve çamur birikmiş demektir. Peteğin içerisinde biriken bu yabancı cisimler peteklerin yeterince ısı vermemesine sebep olur. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman petek temizleme firmaları ile konuşup yardım alabilirsiniz.

Siyavuşpaşa Petek Temizleyen Tesisatçı

Bahçelievler Siyavuşpaşa petek temizliği sırasında özen gösterilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Öncelikle temizliği yapan kişinin bu konuda deneyimli olması çok önemlidir. Çünkü petek temizleme işini özellikle son dönemde hemen herkes yapmaya başlamış bundan dolayı da bazı sorunlar yaşanmıştır. Petek temizleme işi son derece zor ve hassa noktaları bulunan bir işlemdir. Bu noktalar bilinmediği takdirde ki zaten ek gelir amacıyla bu işi yapanların bilme imkanı yoktur bu yüzden temizlik tam olarak yapılmamaktadır. Bundan dolayı da peteklerde meydana gelen sorun kısa süre sonra yeniden tekrar etmektedir. Profesyonel olarak bu işi yapan kişiler ise gerek makineleri gerekse de kullanılan petek temizleme ilaçları sayesinde petek temizliğini tam olarak yapabilmektedir.

Siyavuşpaşa petek temizliği yapan uzman ekiplerimiz petek temizliği sonrasında kombi filtrelerini de temizlemektedir. Basınç uygulanan tesisatta atılan kirlilikler kombi filtrelerine de takılmaktadır. Bu işlem kış aylarında sık sık tekrarlanmalıdır. Kombi bakımı her yıl yaptırılırken petek ve kalorifer temizliği tesisatta kontrol ettirilebilir. Normal olarak iki veya üç yılda bir petek temizleme yaptırılmalıdır. Petek temizliği için gelindiğinde tesisatta kontrol edilmelidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55