fevzi çakmak tesisatçı

Bahçelievler fevzi çakmak tesisatçı servisine hoşgeldiniz firmamızda bulunan cihazlar sayesinde evi kırıp dökmeden su kaçakları bulunduğunu biliyor musunuz ? Tıkanıklıkları robotla açmakayız iyi ısıtmayan petekleri özel makinelerle temizliyoruz profesyonel olarak tesisat hizmeti veren firmamızı tüm su tesisatı sorunlarınızda arayabilirsiniz.

Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti, robotla lavabo tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı giderme, petek, kombi, radyatör ve yerden ısıtma sistemlerini temizleme, elektrik tesisatı döşeme ve elektrik arızaları, topraklama yapma, su kombisi kaçağı tespiti gibi konularda tesisatçıya ihtiyaç duyarız. Kendi işimi kendim hallederim mantığıyla tesisat sorunlarını kendimiz yapmaya kalkarız çoğu zaman. Ancak işin ustası olmadığımız için sorunu ya geçici olarak hallederiz ya da hiç halledemeyiz. Üstüne bir de tesisatı daha da bozup kullanılmaz hale getiririz. İşte bu sebepten işi ustasına bırakmak böyle bir sorun olduğu zaman direkt tesisatçıyı aramak en doğrusudur. Üstelik eskisi gibi zor yöntemlerle değil teknolojik cihazlarla sorunları hallediyorlar. Bu yüzden sizin yapacağınızdan daha sağlam ve garantili çözüm sunuyorlar size. Kırmadan dökmeden su kaçağının nerede olduğunu cihaz yardımıyla buluyor. Üstelik bu cihaz sayesinde sadece su kaçağının olduğu yeri kırıp açıyorlar ve bu bölgenin tamiratını yapıyorlar.

Ayrıca işin uzmanı oldukları için nasıl bir çözümün daha uygun olacağını bilirler. Bu yüzden bildikleri için ustalar daha kolay tamir ederler. Yani sadece boruda mı sorun ya da tesisatın tamamında mı sorun var buna karar verip ona göre tamir ederler. Kombinizdeki su kaçağını da özel bir kimyasal ilaç yardımıyla giderebiliyorlar. Kombiye hiç zarar vermeden kombinin kaçak problemini giderirler. Peteklerinizin yılda en az bir defa temizlenmesi gerekiyor. Çünkü içlerinde balçıklaşma, kireçlenme gibi problemler olabilir. Hatta bazı durumlarda böceklenme bile olabilir. İşte bu sebeplerden de sende en az bir defa ısınma tesisatınızın temizlenmesi gerekir. Bunu kendiniz yapmaya çalışırsanız yeteri kadar temizlenmez ancak bu konuda uzman Bahçelievler fevzi çakmak tesisatçı cihazla peteklerinizi ve tesisatınızı temizliyor. Böylece tesisatınız yenilenmiş gibi temiz oluyor. Elektrik hem zor hem de nasıl yapılması gerektiğini bilmezseniz tehlikelidir. Bu yüzden elektrik tesisatında kaçaktan şüpheleniyorsanız veya yenilemeniz gerekiyorsa tesisatı hemen bir tesisatçıyla görüşün. Bazı binalar yapılırken topraklama yapmadan tesisat döşeniyor buda kaçaklara sebep olur. Usta çağırıp topraklama yaptırmak yararınıza olacaktır

Kısaca Bahçelievler fevzi çakmak mahallesi tesisatçı tüm su tesisatı sorunlarında yanınızda yapmanız gereken bizi arayarak sorun hakkında bilgi vermek. Yapılan her işlem garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55