Bahçelievler Robotlu Su Tesisatçısı

Bahçelievler Robotlu su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Bahçelievler semtine hizmet vermekteyiz.

Bahçelievler Robotlu Su Tesisat Telefonları

Bahçelievler Robotlu su tesisatçısı hasar vermeden kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız onarıcı kimyasal ile su kaçağı tamiri yapan İstanbul firmasıdır. Gider, atık, petek, sıcak, soğuk, şebeke borularını kimyasal ilaç ile onarmak için onları ya basınç testi ile sınamak ya da sesleri veya sıcaklığı ölçen, gider kanalını direkt görmemizi sağlaya bazı cihazlar ile bakmamız gerekir. Örneğin, sıcak su kaçaklarını kamerayla bulmak için termal aygıtı binanın herhangi bir yerine dolaştırırız. Sıcak su geçen hatlar cihaza yansıyacak ve çok geçmeden sızıntı alanları da cihazda görünecektir. Bu kadar net ve işe yarayan hasarsız analiz teknikleri ile kalıcı onarım da uzun süre kafanızı dinlemenizi sağlayacaktır. Bahçelievler Robotlu su tesisatçısı gider borusu tıkanmasını kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıdır. Gider borusu taşması tıkanması durumunda kanaldaki yoğunluğun kanalizasyona aktarılması gerekir. Bazen rögar taşkınları olur ki kanalizasyona ulaşmada son adım olduğu için direkt rögar içine kameralar ile bakarak atık durumunu kontrol ederiz. Bazen çocuk bezi, kumaş bezler, çöp gibi kullanılan lağım kanallarından robot cihaz ile bazı yabancı cisimleri geri çekeriz. Atıkları ufak parçalara atık kanalı içinde bölerek rahatça geçmesi için özel yayları kullanırız. Bu işlemlerde evinizdeki atık tesisatları içinde tadilat olmadan sunulabilmektedir.

Bahçelievler Robotlu su tesisatçısı merkezi ısıtma sistemi bakım temizlik onarım tamirat işlemleri yapabilir. Kombi petek temizliği nasıl yapılır? Merkezi ısıtma kalorifer tesisatında su kaçırma durumunda onarım sıvıları içi temiz petekler için kullanılabilir. Özel makinelerle ilaçla kalorifer tesisatı temizleme işlemleri güçlü su motorları ile devir daim yapılması sonucunda uygulanabilir. Kombi parçalarının kontrollerinin sağlanması ve arızalı olanların bilgilerinin sizlerle paylaşılmasından sonra çözüm odaklı işlemler yapılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55