bahçelievler siyavuşpaşa tesisatçı

Bahçelievler Siyavuşpaşa tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve ilaçlı kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kombi bakımı yılda bir, petek temizleme ise iki senede bir yapılması ısınmak için verimli olacaktır. Petek temizleyen makineye kombi ve havlupan bağlanarak temizlik işleminde kullanılır. Petekler sökülmez, tek bir yerden ön yıkama yapılır ve bütün petekler açık konuma getirilip veya iki farklı yıkama halinde ilaçlı petek temizliği işlemine geçilir. Peteğin içerisindeki tüm kir birikintileri alınırken filtre temizleme, koruyu ilaç eklenmesi ve hava alınması gibi son kontroller temiz bir şekilde uygulanmaktadır.

Siyavuşpaşa Su Kaçağı Tespiti

Siyavuşpaşa tesisatçı tuvalet ve lavabo gideri açan cihaz kullanan firmadır. Tıkanıklıkların asıl sorunu boruların içerisinde atık durmasıdır. Arka arkaya gelen ve borunun iç kısmına tamamen yapışmış ve daraltmış atıkları temizleriz. Tüm bu atıklar yanımızda getirmiş olduğumuz atıklar sayesinde gözlenirken, sorun nerede ise o alanı tamamen zararsız bir şekilde açabilecek Siyavuşpaşa makineli tıkanıklık açma robotu kullanırız. Borunun uç kısıma yay takılır, uzatma çelik halatı eklenir direkt atığa gönderilir ve temiz bir şekilde tesisat temizlenir.

Bahçelievler Siyavuşpaşa tesisatçı kombinin basıncının düşmesini onaran firmadır. bir servis evinize geliyorsa çalışma sonrasında o problemin yok olduğunu görmelisiniz. Peteğe su eklemek su sızıntısı engellemez. Evinizde küçük bir araştırma yaparak sızıntıyı bulabiliriz veya su kaçağı tespiti alanında peteklerin boru ve paneline dokunarak ıslaklığı kontrol edebiliriz. Bunun hemen ardından termal kamera ile hemen gözlem yaparak suyun aktığı alanları daha detaylı görüp hasar neredeyse çözüm üretebiliriz. Sizlerde profesyonel Siyavuşpaşa tesisatçı firmamızdan yardım almak istiyorsanız sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Siyavuşpaşa lavabo açma makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55