bahçelievler tesisat kaçak kontrolü

Bahçelievler tesisat kaçak kontrolü yapan su tesisatçısı ustaları kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespit bulma ve onarım işleriniz için telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Bahçelievler tesisatçı firmamızda diğer tesisatçılardan farklı olarak modern teknik cihazlar kullanarak tesisatta kaçak tespit çalışması yapılmaktadır.

Su tesisat kaçak kontrolü Bahçelievler tüm semtlere servis veriyoruz ; Bahçelievler Mahallesi ,   Cumhuriyet Mahallesi ,  Çobançeşme Mahallesi ,  Fevziçakmak Mahallesi ,  Hürriyet Mahallesi ,  Kocasinan_Merkez Mahallesi ,  Siyavuşpaşa Mahallesi ,  Soğanlı Mahallesi ,  Şirinevler Mahallesi ,  Yenibosna Merkez Mahallesi ,  Zafer Mahallesi bölgelerine servis hizmeti veriyoruz.

Bahçelievler Su Kaçağı Kontrolü Yapan Su Tesisatçıları

Bahçelievler tesisat kaçak kontrolü tavanın su akıtmasını onaran servistir. Üst katın tavanından su akması komşunun genelde zemin ve duvarda olan lağım veya şebeke borusunda küçük veya büyük çapta bir hasar alması anlamına gelebilir. Bazen banyo apartmanın dış yüzeyine bakıyordur ve yağışlı havalarda, izolasyon sıkıntısı da varsa buna neden olabilir. Hepsini hasar vermeden dikkatlice ekibimiz araştırabilir.

Bahçelievler tesisat kaçak kontrolü tavan su sızıntısını bulan robotlu tesisatçıdır. Tavandan gelen su damlacıklarının nedeni izolasyon yani çatı, duvara dışarıdan giren su sızıntıları veya tesisattaki su kaçakları olabileceklerini yazabiliriz. Hiçbir yeri kırmadan tüm şüpheli daire tesisatlarında tek tek yapılacak basınç testi ile kusurlu olan tesisatın nereye ait olduğu hasarsız olarak bulunabilir. Bu cihaz konum ve yer belirlemez fakat küçük miktarda sızıntı varsa ilaç kullanımı ile kapatıldığının kontrolü yapılabilir. Diğer bir teknik ise örneğin fayans arasından su geliyor gibi durumlarda suyun veya sesin az da olsa duyulmasından yola çıkarak ses dinleme cihazı olan su kaçağı bulan firmalar konumunun saptanması ile alakalıdır. Tiz bir şekilde suyun çarpması veya kırılma gibi büyük türdeki kaçaklarda dahi alt kata su sızıntısı, çatıdan su akıyor, komşunun evinden su geliyor, damlıyor gibi sayısız çalışmalarda konumu kusursuz bulmamızı sağlamaktadır.

Bahçelievler tesisat kaçak kontrolü tavan içindeki patlayan su borusunu cihazla bulan firmadır. Patlayan, kırılmış, eskimiş, hasarlı su borusunun yerinin bulunması bahsettiğimiz cihazlar ve birkaç tarama fonksiyonları ayrı sistemler ile bulunur ve hasar alanı kadar alanda küçük tadilat başlatılır. Tadilatı da onarabilecek duvar ustası desteğimiz ile sorunların kısa vakitte ve kaliteli olarak çözümünden yanayız.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55