Bahçelievler Görüntülü Tıkanıklık Açma

Bahçelievler görüntülü tıkanıklık açma işlemlerimizi 20 metre uzunluğunda olan kameralı sistemle yapmaktayız tıkanıklık açma işlerini ise yaylı robotlarımızı kullanarak yapıyoruz. Bahçelievler tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

Bahçelievler Kamerlı Tıkanıklık Açma

Bahçelievler tıkanıklık açma ile biz her gün 100’lerce hatta 1000’lerce defa kullanılan tuvalet kabinleri içinde hizmet vermekteyiz. Alışveriş merkezleri içerisinde günde 10.000 kişiden fazla ağırlanan müşteriler bu kabinleri kullanarak aslında her zaman temiz bulmak istemesi gayet normaldir. Fakat nasıl bulmak istiyorsanız öyle bırakın anlayışı her zaman yerini bulan bir söz değil ve sanırız pek uygulamıyoruz. Bu nedenle bazı cisimleri, ürün ambalajlarının klozetlere, lavabo içlerine atılması, dökülmesi nedeni ile sorun giderek büyürken, çözümü de sizlere anlatarak paylaşmak istiyoruz. Bahçelievler görüntülü tıkanıklık açma ekiplerimiz tarafından tesisatlardaki sıkıntıları kabusunuz olmaktan derhal çıkartma amacı içerisindeyiz. Ağır makineler, delici matkaplar, tadilat ihtiyacı gibi alternatifleri yani uzak ihtimalleri şu andan itibaren aklınızdan çıkartabilirsiniz. Klozet, alaturka tuvaletler, pisuar hatta yanlışlıkla bide içine atılan cisimleri de bu kısma dahil ederek sadece gider kısımlarındaki kanal içlerini kullanarak o bölgelerde tam olarak analiz yaparak kamera ve ışık yardımı ile sorunları tek tek bulabiliyoruz. Tıkanıklık açma teknik ekibimiz bu çalışma sırasında herhangi bir şekilde su basıncının artması ve etrafı kirletmesi gibi olasılıkları da gündeme getirmeden sizlere temiz bir işçilik garantisi altında çalışma yapmayı vaat etmektedir.

Bahçelievler görüntülü tıkanıklık açma başlı başına tam ihtiyaç duyulan çalışmalar içermekte olup kesinlikle uzun bir zaman değil genelde 1 saate bile kalmadan gerek tuvalet gerekse onların devamındaki gider içlerindeki tüm maddelerin temizliğini sizlere vaat edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55