Bahçelievler Mutfak Tıkanıklığı Açma 0212 544 36 75

Bahçelievler mutfak tıkanıklığı açma tesisat firmamız ile kırmadan robotla tıkanmış mutfak açma işlerinizi yapmaktayız. Mutfak gideri tıkalı ise su gitmez hatta geri tepme olabilir siz evde yokken bu ciddi bir sorun oluşturur.

Bahçelievler Mutfak Açan Tesisatçı

Bahçelievler mutfak açma ile kireçten daha ziyade atık hatlarla alakalı olduğu için evye içine düşen her türlü cismin eğer boru içinden akıp gitmemesi durumu varsa burada etkilidir diyebiliriz. Bazen saksı ve bahçe toprağı ile uğraşırsınız ve özellikle sera gibi alanlarda elinizi yıkamanız direkt o lavabo için risk demektir. Fakat sadece suyun geçişi için biraz çaba göstermek ve geriye kalan kısımlar için elek kullanmak sorunu başlamadan bitirebilir.

Bahçelievler mutfak tıkanıklığı açma olarak fark edilecek sonuçları garanti ediyoruz. Açık unutulan bataryalar genelde gider içinden koku geliyorsa bir sorun demektir. Bazen ise soğuk kış şartlarında bataryalar donmasın diye biraz açık bırakılması mantıklıdır. Fakat su donmaya başladığı zaman bunu da yapamayacağınız açıktır. Lavabolarda özellikle tıkanmalar varsa zaten bataryaların sürekli açık şekilde bırakılamayacağının farkındayız. Aslında sorunların özünde hep giderlerdeki istenmeyen sürpriz gelişmeler vardır ve bunları tekrar güven için tesis etmek için profesyonel şekilde hizmet verecek olan özel elektronik cihazlarla önce biraz inceleme yapmakta fayda vardır. Saç ve tıraş sonrasında oluşan sakal parçacıklarının kalıntıları, sıvı ve sert sabunlara ilişkin artıklar, kağıt havlu parçacıkları ve bunların sadece lavaboda değil banyo ve tuvalet içlerinde de meydana gelmesi, tıkanmalara yol açması gibi durumlara karşı bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Bahçelievler mutfak tıkanıklığı açma için gerekli olan yüksek oranlarda tıkanıklık değildir. Kısmi olarak arada bir kullanamıyor olsanız bile bizleri mutlaka aramalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55