Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi Tesisatçı

Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı firması olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlemlerini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Son teknoloji cihazlarla aynı gün içerisinde Bahçelievler semtine hizmet vermekteyiz.

Cumhuriyet Mahallesi Tesisat Firmaları

Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı su taşıma borularında su kaçağı tespiti için belirti yönlerine göre cihaz farklılığından yararlanır. Öncelikle sızdıran suların damlama ve fışkırma düzeyindeki çıkardığı sesler farklıdır. Boru içinde basınçlı test sistemlerini deneyerek sızıntı boyutu bulunabilir ve kimyasal sıvılar ile su kaçıran, su damlatan borular onarılabilir. Diğer tarafta küçük de olsa orada ses çıkartan su boruları varsa ve devam ediyorsa oradaki sesleri cihaz ile dinler ve onarım türünde işlemlere başlarız. Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı “peteklerin ortası, altı, üstü ısınmıyor” problemlerinde kesin çözümler sunar. Öncelikler buna neden olan her zaman hava değildir. Su geçemiyorsa zaten soğuk kalacaktır. Buna neden olan ise içindeki artmaya başlayan pisliklerdir. Biz şu anda petek temizliği için binanıza gelsek ve tekrar aynı işlemi en azından iki seneye kadar almazsanız yine aynı sorunlar olur. Ama bu işlemi düzenli bahsettiğimiz süre içerisinde yaptırırsanız kirlenmeleri almamızdan dolayı kolayca ısınan radyatör tesisatına kavuşursunuz. Cihazlara eklenen solüsyonlar pasları, kireçler çözer ve cihazdaki elekte hepsi birikir. Birkaç saat geçmeden tüm sorunların hepsi tarih olacaktır.

Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı duş gideri açıcı tıkanıklık açma robotları ile atık borularında yıkama yaparak temizleyebilir. Pek çok atık sistemindeki kullanım alanı farklı olabilir. Hafif ve daha çok su geçen kanallar ise bu şekilde birikintileri yok edinceye kadar çalışma yürütebiliriz. Kullandığımız su taşıma kabloları ve özellikle nerede yoğunluk meydana gelmiş ise kameralar ile gözlem yaparak ilgili sorunları aşabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55