Bahçelievler Cihazlı Su Tesisatçısı 49 ₺ 0212 674 69 83

Bahçelievler cihazlı su tesisatçısı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , robota tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler tesisatçı olarak modern cihazlarldan faydalanarak ev ve iş yerlerinde yaşanan problemleri çözüme kavuşturmaktayız.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler cihazla su kaçağı bulma yapan firmamız alt kata yaşanan gizli su arızalarını kameralı sistemlerle kırmadan bulmaktadır. Genel bir ısınma sorunu problemine ilişkin bilgi sunmak istiyor. Bir apartman dairesindesiniz ve başka bir apartmandaki komşunuzun evinde sıcaklık odalarda 30 derece civarında olduğunu düşünelim. Sizde ise 25 derece! Komşunuzun sistemleri oldukça yeni alüminyum, akıllı peteklerden oluşuyor, yani ısıyı homojen olarak etrafa yayıyor. Sizde ise eski tip petekler var. Peki, 30’lu derecelere ulaşmak mümkün müdür? Bahçelievler cihazlı su tesisatçısı ısı değerlerinde iyileşme hedeflemektedir ve bunu zaten alacaksınız. Yalnız, “şu dereceye mutlaka gelir” gibi bir iddiamız yoktur. Çünkü iki petek arasında en kestirme yoldan bağlantı kurulması gerekirken, bina duvarları veya farklı nedenlerden ötürü gereksiz boru değişimleri, uzunlukları görülebilir. Sıcak su fazlaca dolaştırılırsa, daha geç gidecektir. Ayrıca bu uzamalar, yavaş yavaş soğumayı da tetikler. İşte bu ısı geçişleri arasında kireçler de birikmeye başlarsa soğumalar artacak demektir. Biraz eski veya yeni tip peteklerdeki bu maddelerden arındırmak için uygulanacak operasyonları kombi varsa oradan yoksa havlupan ile yapmaktayız. Çözücüler arasında en ucuz değil, işini iyi yapan markaları kullanıyoruz. Son olarak yeni tip radyatörlerdeki sıcaklıklara eski nesiller her zaman ulaşamayabilir. Çünkü ısı iletkenliği farklıdır. Yalnız, yakınına gelebileceğini söyleyebiliriz.

Bahçelievler cihazlı su tesisatçısı sizlerin uğraşmak istemediği ve bir an önce ısı değerlerinin düzeltilmesinin gerekli olduğu tüm şartlarda yardımcı olmaktadır. Ayrıca evlerde ısıtılan suların sızdığını düşünüyorsanız olayları incelemek ve doğru şekilde ilerlemek için bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55