bahçelievler gider tıkanıklığı açma

Bahçelievler gider tıkanıklığı açma işleri yapan firmamızın hizmet alanları ; tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo tıkanıklığı açma ve kanal açma başta olmak üzere tüm tıklı giderlere müdahale etmektedir. Yapmanız gereken bizi arayarak tıkanıklık hakkında kısa bilgi vermek olacaktır.

Tıkanıklıklar artık kamera sistemleri ile görüntü alınarak kanal açma makineleri kullanılarak açılmaktadır. Bahçelievler gider açma firmamızda saydığımız cihazların hepsi tam olacak vardır. İlk önce tıkanıklığın nedenlerini araştırırız ve görüntüleme yaparız sonrasında tıkanıklığın kaçıncı metrede olduğu saptandıktan sonra robotlarla o bölgeye ulaşıp tıkanıklığı gidermekteyiz.

Bahçelievler Kanal Açma

Kanal açma bahçelievler firmasıyız gider tıkanıklığı söz konusu olduğunda hızlı ekiplerimiz ile aynı gün içinde sorunu gidermekteyiz. Günümüz teknolojisi sayesinde tıkalı kanalizasyon sistemlerini profesyonel ekiplerle açmak mümkün. Özel cihazlar sayesinde kanal çevreleri kırılmadan açılabilmektedir. İstanbul merkezli Bahçelievler su tesisatçısı son teknoloji cihazlarıyla size en güvenli çözümü sunmaktadır. Bu güvenilirliğin altında kurumsal olmamızın önemli bir payı bulunmaktadır. Kurumsallık size yaptırdığınız işin garantisini ve ayrıca fatura/makbuzunu verdiği için daha cazip ve güvenilirdir.
Klasik yöntemlerin aksine kurumsal firmalar kırıp dökmeden düşük maaliyete işlem yaparlar. Bu bakımdan daha avantajlıdırlar. Peki, işlem nasıl gerçekleşmektedir? Öncelikle kanal görüntüleme cihazının kanala sokulması şeklinde elde edilen görüntü bilgisayar ortamına aktarılmaktadır. Deniyimli personeller gelen görüntüyü inceleyerek açma yöntemini  belirlerler. Bu cihazları kullanmak zordur ve herbiri birbirinden pahalı olmaktadır. Ancak müşteri memnuniyetini gözeten Bahçelievler gider tıkanıklığı açma son teknoloji sistem cihazlarını kullanmaktadır. Sıkı eğitimden geçmiş olan personeller yöntemi belirledikten sonra kanal çevresi ve içini kırmadan tıkanıklığı açmak için yüksek basınçlı su gönderirler. Sonrasında ise temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sürecinde bina zarar görmez ve daha az masrafa girersiniz. Bu işlem sonucunda kanalizasyon sistemindeki pis sular bir merkezde toplanarak çevreden uzaklaştırılması sağlanır. Bahçelievler tesisatçısı cihazlı tespit yaptığı için yerel yönetimlerden izin almaya gerek duymaz. Kameralı sistemlerde amaç kırmadan hizmet vermektir. Kameralı robot cihazlar ile işlem süresi kısalır. Bu sayede pis kokuları evinizden atmış olmanın rahatlığını yaşarsınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55