Soğanlı Robotla Lavabo Açma

Soğanlı robotla lavabo açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tıkanmış lavabo açıcı servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Bahçelievler semtine hizmet vermekteyiz.

  • Soğanlı robotla lavabo açma
  • Soğanlı robotla lavabo açma fiyatları
  • Soğanlı robotla tıkalı lavabo açma
  • Soğanlı lavabo açıcı robot
  • Soğanlı robotla lavabo tıkanıklığı açma

Soğanlı Lavabo Açıcı Robot

Soğanlı robotla lavabo açma lavabo giderinde atık su yolunu kırmadan açma işlemi yapan lavabo açan firma ekibidir. Lavaboda atık kokusu yayan gideri ve tıkanan kanalları bulmak için kamera sistemleri kullanmaktayız. Bazı basınç testleri ile tesisat kontrolünü yapabiliriz. Fayans gibi alanların içini görüntüleyebilecek ve analizde kaliteyi artırabilecek daha pek çok çalışmalarımız hasarsız şekilde sizlere sunulmaktadır. Soğanlı robotla lavabo açma titizlikle kanallarda kırmadan inceleme yapmaktadır. Yemek yaparken, bulaşık yıkarken, saçı yıkarken, sakal tıraş olurken lavabo tıkanabilir. Önemli kısım kanaldaki atık durmasına son vererek kameralı lavabo açma cihazı ile tespit edilen kısımlara robot cihazın yerleştirilerek temizlemesidir. Temizlenemeyecek lavabo gideri yoktur. Helezon yay güçlü titreşim dalgaları ile pimaş içindeki tüm nesneleri 30 metreye kadar ittirebilir. Bazen katlar arasındaki giderdeki yoğunluk hat safhaya ulaşabilir. Alt katlarla alakalı tıkanan lavabo pimaşı sizi etkileyebilir. Lavaboyu tıkayan tüy, kıl, saksı toprağı, temizlik suyu ve daha niceleri için ekibimiz hızlı bir şekilde çelik materyalden üretilen yayı yerleştirmektedir. Santim santim derinlere girdikçe cihaz çalıştırılır ve bir mikserin yaptığından daha cılız bir şekilde atıkları yerlerinden oynatır. Bu işlemin ardından tüm lavabodaki atık sularla birlikte maddeler kanalın derinlerine gidecektir.

Soğanlı robotla lavabo açma her gün sıklıkla kullanılan ve devamlı tıkalı kalan, açılmayan giderler için lavabo açan tesisatçı ekibini önerir. Tuvaletteki açılmayan gider içinde robot cihaz kullanılabilir. Aslında tüm sıhhi tesisat için bu etkili cihaz ile kırmadan çözümleri elde etmek için bizi aramanız yeterlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55