bahçelievler su kaçağına bakan servis

Kameralı cihazlarla bahçelievler su kaçağına bakan servis telefonu 0212 674 69 83 tür kırmadan dökmeden daire tesisatında su kaçağı tespiti ve tamiri için aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Bahçelievler tesisatçı firmamızda bulunan cihazlarla temiz su ve atık su tesisatında su kaçaklarının tespitini ve tamirini yapıyoruz.

Bahçelievler Su Kaçağı Servis Hizmetlerimiz

  • Bahçelievler termal kamerayla su kaçağına bakan servis
  • Bahçelievler kameralı su kaçağına bakan servis
  • Bahçelievler dinleme cihazı ile su kaçağına bakan servis
  • Bahçelievler daire tesisatında su kaçağına bakan servis
  • Bahçelievler apartanda su kaçağına bakan servis
  • Bahçelievler doğalgaz borusunda su kaçağına bakan servis
  • Bahçelievler atık su (pimaş) borusunda su kaçağına bakan servis

Bahçelievler su kaçağına bakan servis teras fayans araları su sızdırmasını onaran servistir. Teras fayans arası neden su sızdırır? Çatı terasta su sızıntısı oluşma nedenler oldukça fazladır. Terastan su gitmiyor olabilir ve belli noktadan akmaya başlar. Terasta izolasyon, tesisat kaçağı olabilir, havalandırmaya çatıdan su kaçmış ve alt kata akıyor olabileceği gibi terasın zemininde fayans çatlaması veya izolasyon eksikliği oradaki su birikmesini hemen iletebilir.

Bahçelievler su kaçağına bakan servis çatıda su sızıntısının nedenini bulan servistir. Çatıda su akıntısı sebebini izolasyon veya tesisat kaçağı şeklinde ikiye ayırmak gerekir. Apartmanın yağmur su oluğu delinmiş, kırılmış ise her yağmur yağdığında akan sular apartmanın dış duvarını ıslatıyor ve evin içine ulaşıyor bile olabilir. Takılacak kamera ile yağmur su gider borusunda kameralı su kaçağı tespiti yapılarak görüntüler alınır ve arıza neredeyse onarım için işlemler uygulanır. Bazen kapatıcı ilaç da çare olmaktadır. Terastaki fayansların arasından su akıyor ise fayans, zemindeki çatlama noktalarına macun çekilebilirken, teras tesisat su sızıntısını bulmak için test pompası ile o kata ilişkin kaçak yapma durumunu araştırırız. Bulguları elde ettikten sonra terasa ulaşır ve dedektör makinesi ile sesleri takip ederek kaçağa tam olarak gelir ve onarımı başlatırız.

Bahçelievler su kaçağına bakan servis teras katlarda profesyonel su kaçak durduran firmadır. Terasta su kaçağı bulan tesisatçı olarak onarımla matkap ile kırarak boruya ulaşma, tamirat sıvısı ile kaçağı durdurma gibi işlemler ile yapılır. Testler uygulanır, sağlıklı çalıştığı kontrol edilirken, kırılacak bölge varsa kesinlikle cihazlarımız ile hasarsız olarak tarama yaparak sağlıklı veriler oluşturmayı ihmal etmiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55