bahçelievler lavabo açma

Bahçelievler lavabo açma makinesi ile tıkalı mutfak lavabo tıkanması açan tesiatçı usta telefon numarası 0551 231 83 55 robotla tıkanıklık açma ve kameralı görüntüleme servisi veriyoruz. Bahçelievler tesisatçı son teknoloji kamera sistemleri ve yaylı robotlar kullanarak ev ve iş yerlerine servis vermektedir.

Lavabolar ev içerisinde ne çok kullanılan alanlardır. Gün boyunca defalarca el yıkamak için lavaboları kullanırız. Bu nedenle de zaman içerisinde lavabolarda tıkanıklıkların yaşanması normal bir durum haline gelir.

Bahçelievler Robotla Lavabo Açıcı

Lavaboları en çok el yıkamak için kullansak da bir şeyleri su altında temizlemek için, saçımızı tararken, tıraş olurken lavaboları sürekli kullanmaktayız. Zamanla kullanılan bu lavabolar içerisine giden saç, kıl ve diğer atıklar lavabo içerisinde birikecek ve bir noktadan sonra suyun rahat bir şekilde akışını engelleyecektir. Bir süre sonrada borular içerisinden gitmeyen su geri gelecek ve lavabo içerisinde birikecek.

Bahçelievler lavabo açma işlemi için bayanların en çok uyguladığı yöntemlerden birisi marketlerde satılan kimyasal ilaçlar yardımı ile lavaboları açmaktır. Bahçelievler lavabo açma işlemi için dökülen kimyasal ilaç üzerine sıcak su dökülerek boruların açılması sağlanır. Bu yöntem tehlikeli olduğu gibi geçici bir çözümdür. Lavabo içerisine döktüğünüz açıcının üzerine su döktüğünüzde çıkan buharı solursanız zehirlenebilirsiniz. Bunun yanında çıkan su ellerinize sıçrar ise kimyasal ilaç cildinizi yakabilir. Ayrıca sıcak suyu üzerinize dökebilir bu şekilde de yanabilirsiniz. Bütün bu tehlikelere yol açmaktansa bahçelievler tıkanıklık açma işlemi için bir tesisat firmasından yardım alarak sorunun cihazlar yardımı ile sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler lavabo açma için kullanılan tıkanıklık açma cihazları sorunun nerede olduğunu tespit ederek kısa sürede ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Lavaboda bulunan tıkalı noktayı tespit etmek için öncelikle lavabo gideri içerisine kameralar gönderilir. Kameralardan alınan görüntüleri inceleyen yetkililer tıkalı alanı tespit edince de anında müdahale ederek bu tıkalı alanı açar ve lavaboyu kullanıma uygun haline getirir.

Bahçelievler lavabo açma konusunda sizlere hizmet veren firmamız kullandığı kamera ve robot teknolojisi yardımı ile tıkalı olan alanları tespit edip atıkların parçalanmasını sağlayarak boruları temizlemektedir. Ev ve iş yerlerinde yaşanan lavabo tıkanıklıklarında hem kesin sonuçlara ulaşmak hem de yukarıda saydığımız tehlikeli durumlar ile karşılaşmamak istiyorsanız eğer mutlaka alanında uzman olan bir tesisat firması ile görüşmeniz ve onlardan yardım almanız gerekir. Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı ve  bahçelievler kanalizasyon açma gibi farklı tesisat sorunlarında bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55