siyavuşpaşa makineli tıkanıklık açma

Bahçelievler robotla kırmadan dökmeden siyavuşpaşa makineli tıkanıklık açma 99 TL fiyatla telefon 0551 231 83 55 tir aynı gün içinde en hızlı servis imkanı sunuyoruz. Bahçelievler tesisatçı arayışınızda üstün teknolojik cihazlarla hizmetinizdeyiz robot makineli tıkanıklığı kısa sürede gideriyoruz.

Siyavuşpaşa makineli tıkanıklık açma giderin koku yapmasını düzelten servistir. Gider koku yapıyor, nasıl düzelir? Pimaşlarda koku var sorunları kanal içindeki küçük miktarda su damlacıklarından olabileceği gibi atık suların yükselerek sifon kısmını aşması veya farklı türde varyasyonları da vardır. Önemli olan gider borusunda kokunun nereden geldiğini kırmadan bulmak ve atık araştırması için kameralı tıkanma açma robotu kullanan tesisatçı firma olmamızdır. Araştırmalar tadilat gibi şıklar üretilmeden yapılabilir.

Robotla Tıkanıklık Açma

Siyavuşpaşa makineli tıkanıklık açma mutfak, tuvalet, banyo tıkanan gider borularını açan servistir. En çok tıkanıklık sorunları bu tesisatlarda ve özellikle banyodakilerde yaşanmaktadır. Sebebi bulmak için fayansın kırılmasına gerek olmayıp kameralı gider açma makinesini herhangi bir gider kanalına yerleştirerek dikkatli bir şekilde atıkları bulmaktayız. Örneğin, mutfak lavabosu neden tıkanır sorusu için yağlanma, yemek artıkları, gider borusuna yapışan ve gitmeyen cisimler olarak yazabiliriz. Ayrıca kanaldaki gözlemden sonra bu ve farklı gider tesisatlarında da uygulanabilen açıcı robottaki yağ ile o birikme ve atık alanlarını dikkatlice yayların kavramasını yapıyoruz. Çoğu bu uzun çelik açıcı yaylar ve makine güvencesi ile temizlenirken, kenarda köşede kalmış türdeki nesneler için de basınçlı su makinesi ile yepyeni gibi çalışabilir duruma getirebiliriz.

Siyavuşpaşa makineli tıkanıklık açma gider borusunda meyilsizlik, eğimsizlik sorunlarını düzelten servistir. Gider borusuna yanlış eğim verilmesi tuvalet açma gibi işlemlerde karşımıza çıkabilmektedir. O eğim sorunu ortadan kalkmadan ne kadar gideri açsak da yine tıkanabilir. Bazen gider çapı yanlış seçilmiş olabilir. Araştırmak için yine kameralar kullanılarak tertemiz ve kaliteli sonuçları ekiplerimiz üretebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55